Günübirlik Beypazarı Turu

% 15 Özel İndirimli

 
 
GÜNÜ BİRLİK BEYPAZARI TURU

Fiyatı :

125 ₺

Sizi Arayalım

Formu Doldurun Sizi Arayalım.!

     
  • Genel Özellikler
  • Fiyata Dahil Olan Hizmetler
  • Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
  • Tarihler
  • İptal İade Güvence
  • Önemli Notlar

Sabah saat 07.30’da Ofisimizin   önünde ve BEYPAZARI’na hareket. Araç içi alacağımız kahvaltımız eşliğinde keyifli yolculuğumuz başlıyor. Yol güzergâhımız üzerinde vereceğimiz molalarımızın ardından Beypazarı’na varış gezimize ilk olarak; Vadi içinde değişik kuş çeşitlerini gözlemleyerek başlıyoruz.  Şehrin eski ve yeni görüntüsünü en iyi şekilde görebileceğimiz Hıdırlık Tepesine çıkarak bu güzel beldeyi fotoğraflıyoruz. Daha sonra Tarihi Kral Yolu ve İpek Yolu üzerinde bulunan Eski Beypazarı sokaklarına doğru iniyoruz. Türk kültürünü ve el sanatlarını tanıyabileceğimiz Kültür Evi, Beypazarı Müzesi gezilerini yaptıktan sonra öğle yemeği molası veriyoruz. Yemek sonrasında köy pazarında alış veriş molası veriyoruz. Beypazarı kurusu, tarhana, 80 kat baklava, yaprak sarması, Beypazarı Havucu lokumu ve cevizli sucuğu almayı unutmuyoruz. Ardından el işçiliği harikası olan, telkâri gümüşlerini ve gümüşçülüğünü tanımak için gümüşçüler çarşısını geziyoruz. Belirlenen saatte Ankara'ya doğru yola çıkıyoruz. Gerekli molalar sonrasında Ankara'ya varış. 

Bir sonraki GOLD MEDAL TOURS programımızda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 Lüks Araç ile Ulaşım
 Araç İçi İkramlar
 İnözü Vadisinde Yöresel Serpme Kahvaltı
 Yöresel Öğle Yemeği ( Tarhana Çorbası, Beypazarı Güveci, Yaprak Sarma, Salata, Baklava, Ayran )
 Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 Programda Belirtilen Çevre Gezileri
 Tüm Şahsi Harcamalar
 Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

                                             HER HAFTA SONU CUMARTESİ 

Turun başlamasına 15 gün kalaya kadar iptal talep edildiğinde ödediğiniz bedelin tamamı tarafınıza iade edilir.

Turun başlamasından 15-7 gün evvel sözleşmeyi iptal etmeniz halinde gezi bedelinin %35′ ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamının kesintiye uğraması kabul ve taahhüt edilir. Misafir tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

» ÖNEMLİ NOTLAR
 
Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım,konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize 1(bir)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.