Hakkımızda


Biz Kimiz?

İnsanoğlu, her zaman yeni yerler keşfetmeyi ve yeni insanlar tanımayı arzu etmiş, bunun için kimi zaman seyahatlere çıkmış, kimi yerlere seferler düzenlemiş, kitaplar, ansiklopediler karıştırmış, kimi zaman da sadece hayal etmiş, tarihin her döneminde farklı bir metot seçilse de sonuçta “turizm” olgusu ortaya çıkmış. Turizm olgusunun bilinci ile yola çıkarak 2009 yılında Türkiye’ın başkenti Ankara’da kurulmuş olan firmamız profesyonel ekibi ile sizlere en iyi partner firma olabilme anlayışı ile hizmetlerine devam etmektedir.

Değerlerimiz

Müşterilerimizin merak ettiği yerlere, keşfetmek istediği yörelere, araştırmak, dolaşmak ,tarihimizi yaşamak , kayak yapmak ve yazı hissetmek istediğini bölgelere ulaşmak için ; acentemiz ile iletişime geçmeniz ve size sunulan alternatifler arasından düşüncenize,tarzınıza , bütçenize en uygun olanını seçmeniz yeterli olacaktır. Bu seçimin, siz ve müşterileriniz için, şu ana kadarki en güzel tatil, en bilgilendirici tur, en iyi yolculuk anlamlarına geldiğini göreceksiniz. Bunlar için; dilerseniz hazır paket programlarımızdan birini seçebilir, dilerseniz kendi programınızı uygulamaya koyar ve firmamız farkı ile amacınıza ulaşabilirsiniz.

 

MİSYON ve VİZYONUMUZ

İleri teknolojiyi kullanarak sürekli kendini geliştiren müşteri isteklerini hızlı şekilde ve etik değerlerden ödün vermeden karşılayan kesintisiz ve güvenli hizmet veren bir kurum olmaktır.Kurumsal değerlerimiz ışığında müşterilerimizin en kaliteli hizmeti almasını sağlayan bir kurum olmaktır.