Adıyaman – Ş.urfa – Mardin

2 gece 3 gün

 
 

 

 

 

 

Fiyatı :

 

1690 TL

 
 
 
 

 

 

Sizi Arayalım

Formu Doldurun Sizi Arayalım.!

     
  • Genel Özellikler
  • Fiyata Dahil Olan Hizmetler
  • Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
  • Tarihler
  • İptal İade Güvence
  • Önemli Notlar

1.GÜN:   Akşam saat 16.00’   Acentamız  önünden Adıyaman  hareket. Kayseri üzerinden tekir yaylasında mola verilecek

ADIYAMAN

Sabah kahvaltısı için serbest zaman. Öğle yemeğinden sonra minibüslerle Nemrut Dağı Milli Parkı’na hareket, Karakuş Tümülüsü, Cendere Köprüsü ve Arsemia gezilerinden sonra doğa harikası Nemrut dağına Kommagene Krallığının Tümülüsü ne çıkıp  aksam saatlerinde Adıyaman dan ş.urfa ya hareket.Urfada bulunan otelimizde aksam yemeği ve dinlenme    URFA İPEK   OTEL

 

ŞANLIURFA-BALIKLI GÖL

 Sabah kahvaltısının ardından Kübik Evleriyle ünlü Harran a hareket. Dünyanın ilk İslami Üniversitesi olan Ulu Camii Külliyesi, Harran Kalesi, Kübik Evlerin görülmesi ve Peygamberler şehri Urfa’ ya hareket burada Hz. İbrahim Peygamberin doğduğu mağara Halil-Ür Camii, Balıklı Göl, Ayn-Ül Zeliha Gölü, Urfa Kalesi gezileri. Tarihi Urfa Çarşısında alışveriş için serbest zaman.

Aksam saatlerinde ş.urfa dan hareket ve Mardin de bulunan  4  YILDIZ  YAY  GRAND otelimize varış.aksam yemeğinden ardından bos zaman ve dinlenme.

MARDİN-SÜRYANİ MANASTIRLARI-MİDYAT-KUYUMCULAR ÇARŞISI

  İpek yolu üzerinde bulunan farklı dini inanışlari ve eserleri bünyesinde barındıran Mardin’de Deyr-Ul Zahferan Süryani Manastırı Mardin mimarisi en güzel simgelerinden birisi olan muhteşem taş işçiliği eserlerine sahip Kasimiye medresesi'nin, Mardin Müzesi ve Ulu Cami’nin gezilmesi. Alışveriş ve öğle yemeği için serbest zaman akabinde Midyat’a hareket. Midyat'ta Konukevi, Sıla evin’in gezilmesi ve Ankara ya  hareket.

 

ÜCRETE DÂHİL HİZMETLER

·         ANKARADAN özel tur araçları ile ulaşım

·         Programda belirtilen geziler

·         2 gece YP konaklama

·         3 Sabah kahvaltısı  

·         1 Akşam yemeği     ( Dönüşde alınan )

·         URFA’DA SIRA GECESİ

 .      Rehberlik ve GOLD MEDAL TURİZM hizmetleri

·         Seyahat esnasında sıcak soğuk ikramlar

·         Seyahat Güvence Poliçesi

 

EKSTRA HİZMETLER

·         Öğle yemekleri,

·         Yemeklerde alınacak içecekler

·         Kişisel harcamalar

·         Müze  giriş ücretleri

·         Bahşişler

·         Nemrut dağı ulaşım ücretleri

Turun başlamasına 30 gün ve üzeri süreçte iptal talep edildiğinde ödediğiniz bedelin tamamı tarafınıza iade edilir.

Turun başlamasından 29 gün veya daha yakın bir tarihte sözleşmenin iptal edilmesi halinde gezi ücretinin tamamının kesintiye uğramasın kabul ve taahhüt etmiş olur.  Misafirlerimiz tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

 

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım,konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize 1(bir)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.