Abant Akçakoca Sapanca

Abant Akçakoca Sapanca Turu

 

HER CUMA KALKIŞ

1 GECE 2 GÜNDÜZ

 

Fiyatı :

450 TL

Sizi Arayalım

Formu Doldurun Sizi Arayalım.!

     
  • Genel Özellikler
  • Fiyata Dahil Olan Hizmetler
  • Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
  • Tarihler
  • İptal İade Güvence
  • Önemli Notlar

1.GÜN | ESENTEPE - GÖLCÜK - ABANT - AKÇAKOCA :

Sabah saat 07:30’da Etlik ofisimizin önünde buluşma ve bir doğa harikası olan Bolu il sınırlarında bulunan Esentepe'ye hareket. 1,5 saatlik yolculuğumuz sonrasında Kuş sesleri, çam kokusuyla doğa ile baş başa kalabileceğimiz Esentepe'ye varış. Yöresel lezzetler eşliğinde serpme kahvaltımızın alınması sonrasında dört mevsimde dört ayrı güzellik doğa harikası Gölcük Gölüne varış. Göl etrafında yapacağımız gezi sonrasında belirlenen saatte tertemiz havası, doğal güzelliğiyle kentin kargaşasından uzaklaşabileceğiniz, gönlünüzce soluklanabileceğiniz cennet’ten bir köşe Abant’a hareket. Abant'ta; tertemiz dağ havasıyla çarpıcı güzellikler içindeki göl çevresinde yürüyüş yapabilir, faytonla gezinti yapabilir, ata binebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz köy pazarına gidip alışveriş yapabilirler, dönüş saatine kadar serbest zaman ve sonrasında Akçakoca'ya hareket. Akçakoca'da; Akçakoca Bey’in heykeli, Ceneviz Kalesi, Akçakoca Evleri’nin görülmesi sonrasında otelimize yerleşme. CANLI MÜZİK EŞLİĞİNDE akşam yemeğimizin alınması ve konaklama otelimizde. 

2.GÜN | KARTEPE - MAŞUKİYE - SAPANCA - ANKARA :

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Kartepe'ye hareket. Kartepe Seyir terasından manzara seyri. Havanın açık olması durumunda Sapanca gölünü fotoğraflıyoruz. Ardından Maşukiye'de; doğa ile iç içe yapacak olduğumuz yürüyüşümüz sırasında Kartepe’nin eteklerinde, şırıl şırıl akan serin suların kıyısında Maşukiye’nin doğal güzellikleri ile tanışma fırsatını yakalayacaksınız. Öğle yemeği molası sonrası tektonik oluşumlar sonucu meydana gelen Sapanca Gölü’ne gidiyoruz. Kaynağını dağlardan alan bu bakir yerde göl etrafında çaylarımızı yudumlayıp, yürüyüş yapabilirsiniz. Belirlenen saatte buluşma ve Ankara'ya hareket. Gerekli molalarımız ve neşeli yolculuğumuz sonrasında Ankara’ya varış.

 

 

Keyifli Bir Gezinin Ardından Bir Başka GOLD MEDAL TOURS Organizasyonunda Buluşmak Üzere Vedalaşma

 Lüks Araç İle Ulaşım
 Araç İçi İkramlar
 1.Gün Esentepe'de Serpme Kahvaltı
 1 Gece  Konaklama
 Sabah Kahvaltısı (1) - Akşam Yemeği (1)
 Milli Park Giriş Ücretleri
 Seyahat Sigorta Paketi
 Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
 

 

 Tüm Şahsi Harcamalar
 Öğle Yemekleri
 Yemeklerde Alınan İçecekler
 Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 

 

HER CUMA KESİN KALKIŞLI 

Turun başlamasına 30 gün ve üzeri süreçte iptal talep edildiğinde ödediğiniz bedelin tamamı tarafınıza iade edilir.

Turun başlamasından 29 gün veya daha yakın bir tarihte sözleşmenin iptal edilmesi halinde gezi ücretinin tamamının kesintiye uğramasın kabul ve taahhüt etmiş olur.  Misafirlerimiz tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

 

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım,konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize 1(bir)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.
 
» KULLANILACAK ARAÇLAR
 
Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir.
 
38kişi ve üzeri Otokar Doruk  Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna ,Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner
 
31 kişiye kadar lüks  Otokar SultanMaxi
 
27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan
 
15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen  Crafter  araçlarkullanılır.
 
MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO
 
46+1koltuklandırma, ABS, ASR, Klima, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi, Tempomat, biri önde biri orta kapıda olmak üzere 2 adet 15 LCD TV, DVD Player (DVD-CD-MP3), sıcak su ünitesi, 2 adet soğutucu dolap.
 
NEOPLAN TOURLINER & CITYLINER
 
46+1koltuklandırma, ABS, ASR, Klima, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi,Tempomat, biri önde biri orta kapıda olmak üzere 2 adet 15 LCD TV, DVD Player (DVD-CD-MP3), sıcak su ünitesi, 2 adet soğutucu dolap.
 
MAN FORTUNA 
 
46+1 koltuklandırma, ABS, ASR, Klima , 2 adet Monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı
 
MITSUBISHI SAFİR 
 
46+1 koltuklandırma, ABS, ASR, Klima , 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı
 
OTOKAR DORUK
 
38+1 koltuklandırma, ABS, ASR, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Ses Sistemi, 15'' LCD TV
 
OTOKAR SULTAN MAXI
 
31+1 koltuklandırma, ABS, ASR, Sıcak Su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Ses sistemi, 15'' LCD TV
 
ISUZU NOVO – ISUZU TURKUAZ - OTOKAR SULTAN
 
27+1 koltuklandırma, ABS, ASR, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Ses sistemi,15'' LCD TV
 
MERCEDES SPRINTER – VOLKSWAGEN CRAFTER
 
15 + 1 koltuklandırma, ABS ,ASR, Klimalı, Ses Sistemi, 15'' LCD TV, Soğutucu dolap, Sıcak su ünitesi