KATAR Doha Turu

3 Gece 4 Gündüz

 

KATARIN İNCİSİ DOHA DA  DİNLENMEYE VE GEZMEYE VARMISINIZ ?

Sizi Arayalım

Formu Doldurun Sizi Arayalım.!

     
  • Genel Özellikler
  • Fiyata Dahil Olan Hizmetler
  • Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
  • Tarihler
  • İptal İade Güvence
  • Ekstra Turlar
1.GünTur Güzergahı
Dohaİstanbul

QATAR – DOHA TURU  VİZESİZ !!!
Qatar Havayolları kalitesi ile Sabiha Gökçen hl. Çıkış

  İSTANBUL – DOHA

Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gidiş terminali GOLD MEDAL KONTUARI önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 11:30`da buluşma. Bilet, bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Qatar Airways’e  ait QR242 sefer sayılı uçuş ile saat 14:40`ta Doha'ya uçuş. Rahat ve konforlu uçuşumuzun ardından 18:50’te Doha'ya varış. Alanda bekleyen özel araçlarımız ile ve otele transfer ve geceleme otelimizde.

 

2.GünTur Güzergahı
Doha

DOHA

Sabah kahvaltısının ardından Qatar’ı keşfetmek için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için extra olarak düzenlenecek Qatar şehir turu (4 saat) düzenlenecektir. Bu turumuz Sahil bölgesinden başlayıp görülecek yerler arasında muhteşem sahil yolu(Corniche) , Kral Emir Sarayı , eski liman , İslam sanatları müzesi , ve Doha`nın en büyük yöresel marketi olan (Soug Wagif) bulunmaktadır. Aynı zamanda muhteşem mücevherler ve altınları bulabileceğiniz (Gold Soug) da bu yapının içerisindedir.Bir sonraki durağımız Katara kültürel köyüdür. Burada göreceğimiz tarihi ve sanatsal yapılar sizi islam coğrafrayısının büyüsüyle başbaşa bırakacaktır. En son durağımız ise İnci adasısır. Bu el yapımı adada bulunan birçok marka sayesinde alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Tur bitiminde otelimize transfer ve geceleme otelimizde. (Extra tur ücreti : 55 €)

3.GünTur Güzergahı
Doha

DOHA

Sabah kahvaltısının ardından Qatar’ı keşfetmek için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için extra düzenlenecek olan Çöl safari turuna katılma imkanı. Bu turumuzda V8 motorlu araçlar ile uçsuz bucaksız Qatar çöllerinde muhteşem bir macera yaşayacaksınız.Profesyönel şoförler eşliğinde kumlar üzerinde araçların dans ettiğini hayal edebilirsiniz.Çöle kıyısı olan İnland denizi kıyısına ulaştığınızda ise unutulmayacak fotoğraflar çekebilir ve bu görkemli manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz.Tur bitimi otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz ile Qatar’ın Maldivleri olan Banana İsland extra turuna katılabilirler. Tekne ile yaklaşık 45 dakikalık mesafede olan bu ada sizleri Maldivlerde hissettirecektir. Ada da alacağımız yemek sonrası otelimize geri dönüyoruz ve geceleme otelimizde.

(Extra safari turu ücreti : 100 €) & (Extra Banana İsland turu yemekli 140 €)

4.GünTur Güzergahı
Dohaİstanbul

DOHA - ISTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve havalimanına transfer. Qatar Airways’e ait QR 237 sefer sayılı uçuş ile 16:45`da  İstanbul için hareket ve 21:10’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

Qatar Airways ile İstanbul(Saw) -Doha –İstanbul(Saw) parkurunda ekonomi sınıfı uçak bileti

Doha Otellerinde tercih edilen kategoride 3 gece oda kahvaltı konaklama

Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri (İngilizce bilen asistan eşliğinde )

Havalimanı vergileri

 

Zorunlu Paket tur Sorumluluk Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

Yurt dışı çıkış vergisi, 15 TL   (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)

Seyahat Koruma Paketi (15 EURO) ( 70 yaş üstü misafirlerimiz için ücret 30 Eur`dur.)

Turun başlamasına 30 gün ve üzeri süreçte iptal talep edildiğinde ödediğiniz bedelin tamamı tarafınıza iade edilir.

Turun başlamasından 29 gün veya daha yakın bir tarihte sözleşmenin iptal edilmesi halinde gezi ücretinin tamamının kesintiye uğramasın kabul ve taahhüt etmiş olur.  Misafirlerimiz tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.