KIŞ DÖNEMİ DUBAİ TURU

750 Euro dan başlayan fiyatlar ile

Kış Dönemi Dubai Turu

Sizi Arayalım

Formu Doldurun Sizi Arayalım.!

     
 • Genel Özellikler
 • Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Tarihler
 • İptal İade Güvence

1. Gün ISTANBUL - DUBAI

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Emirates kontuarı önünde buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Emirates Hava Yollarının EK 122 tarifeli seferi ile 20.05’de Dubai’ye hareket. Dubai yerel saati ile 01.20’de varış. Pasaport işlemlerinin ardından alanda bekleyen yetkililerimiz tarafından karşılanma ve otelimize transfer. Geceleme otelde.

 

2. Gün DUBAI

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından panaromik şehir turumuz başlıyor. Panoramik şehir gezimizde; Dubai’yi iki bölgeye ayıran Dubai Creek, altın ve baharat çarşıları, Emirates Towers, Sheikh Palace, Gökdelenler Caddesi, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab, Jumeirah Palmiye Adası göreceğimiz yerler arasında. Daha sonra otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz akşam ekstra olarak Madinat Jumeirah / Souk Madinat, Dubai Mall Alışveriş Merkezi & Fountain show turuna katılabilirler.(40 USD) Bu turumuzda ilk olarak Madinat Jumeirah’a gidiyoruz. Yapay Venedik olarak da adlandıran geleneksel bu çarşının atmosferinin cazibesinden fazlasıyla etkileneceksiniz. İkinci durağımız ise dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olarak bilinen 1200 dükkân kapasiteli Dubai Mall, ardından Fountain ses ve ışık gösterisini izliyoruz. Turumuzun ardından otelimize dönüş.Geceleme otelimizde.

3. Gün DUBAI

Sabah kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Akşam Yemekli Çöl Safari turuna katılabilirler. (90 USD) 4X4 cipler ile çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve gün batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemek ve dansöz şov ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz.Gezinin ardından otelimizdeyiz. Geceleme otelde.

 

4. Gün DUBAI

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Öğle Yemekli Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii turuna katılabilirler. (90 USD) Turumuza dünyanın en büyük 4.camisi olan Şeyh Zaid camisi ile başlıyoruz. Cami ziyaretimizin ardından Abu Dhabi panaromik şehir turumuzla devam ediyoruz. Hızlı ve öfkeli filminin çekildiği Ethiad kuleleri, dünyanın en pahalıya mal olmuş oteli Emirates Palace, eski çöl yaşantısının anlatıldığı Heritage Village müzesi görülecek yerler arasında. Daha sonra öğle yemeğimizi alacağımız yere geçiyoruz. Yemeğimizin ardından dünyaca ünlü Ferrari dünyasında fotoğraf molası vermemizin ardından Dubai’ye geri dönüyoruz. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz Akşam Yemekli Tekne (Dhow Cruise) turuna katılabilirler.(70 USD) Dubai’nin geleneksel ahşap tekneleri ile Dubai’nin ilk kurulduğu körfezde, Deira ve Bur Dubai kıyılarında hemen hemen tüm körfezi kapsayacak şekilde seyahat ederken keyifli bir akşam yemeği eşliğinde turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turlarda genellikle şov yoktur, geleneksel ve modern Dubai değişimini bir arada yaşatmak amaçlanmıştır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme otelde.

 

5. Gün DUBAI - ISTANBUL

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman. Ardından havalimanına doğru yolculuk başlıyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Emirates Hava Yolları’na ait EK121 sefer sayılı uçağı ile 14.20’de İstanbul‘a hareket. Türkiye yerel saati ile 18.30’da İstanbul’a varışın ardından yolculuğumuz sona eriyor.

 

 • Emirates Havayolları ile İstanbul - Dubai - İstanbul arası uçak bileti,

 • Havalimanı Vergileri,

 • Alan – otel – alan transferleri,

 • Seçilecek kategori otelde 4 Gece – 5 Gün konaklama,

 • Panaromik Şehir Turu,

 • Profesyonel Türkçe Rehberlik hizmetleri,

 • Yurtdışı çıkış harcı

 • Dubai vizesi – Yeşil Pasaport Sahiplerine Vize Uygulaması Yoktur.

 • Seyahat Sağlık Sigortası

 • Paket fiyatına dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her turlu hizmet.

 • Tourism Dirham / Otel Vergisi  Otel kategorisine göre belirlenen bu vergi konaklayan misafir tarafından otel resepsiyonuna direkt olarak ödenecektir)(2 ve 3 yıldızlı oteller için gecelik 10 AED (yaklaşık 3 Eur), 4 yıldızlı oteller için gecelik 15 AED (yaklaşık 4 Euro), 5 yıldızlı oteller için gecelik 20 AED (yaklaşık 5 EUR)'dir

 • Ekstra turlar ve Kişisel Harcamalar,

 • İsteğe bağlı şöför ve rehber bahşişleri,

 

 

Turun başlamasına 30 gün ve üzeri süreçte iptal talep edildiğinde ödediğiniz bedelin tamamı tarafınıza iade edilir.

Turun başlamasından 29 gün veya daha yakın bir tarihte sözleşmenin iptal edilmesi halinde gezi ücretinin tamamının kesintiye uğramasın kabul ve taahhüt etmiş olur.  Misafirlerimiz tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.