VİYANA TURU

3 Gece 4 Gündüz

Sizi Arayalım

Formu Doldurun Sizi Arayalım.!

     
  • Genel Özellikler
  • Fiyata Dahil Olan Hizmetler
  • Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
  • Tarihler
  • İptal İade Güvence

1.Gün: İstanbul – Viyana


İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Türk Havayolları kontuarı önünde uçuşumuzdan 2,5 saat önce 09.30’da buluşuyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Türk Havayolları’nın TK 1899 sefer sayılı uçuşu ile 11.55’te Viyana’ya uçuyoruz. Yerel saat ile 12.25’te Viyana’ya varıyoruz. Varışımıza istinaden Panoramik Viyana şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda Opera Binası, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater, Hofburg Sarayı, Hundertwasser House ve Müzeler bölgesi göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize yerleşmek üzere hareket ediyoruz. Otelimize varışımıza istinaden check-in işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Avusturya Grinzing Gecesi turumuza katılabilirler. Turumuz sonrası otelinize transfer ve gecelememiz Viyana’daki otelimizde.

2.Gün  Viyana

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak gerçekleştireceği Viyana Ormanları Turu’na katılabilirler. Turumuzun ardından otelimize dönüyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak gerçekleştireceği Viyana Klasik Müzik Konser turuna katılabilirler. Gecelememiz Viyana’daki otelimizde.

3.Gün Viyana

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Bratislava Turu’na katılabilirler. Turumuz sonrasında otelimize dönüyoruz. Gecelememiz Viyana’daki otelimizde.

4.Gün Viyana – İstanbul

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında öğlen check-out işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Uçuş saatimize istinaden havaalanı transferimizi gerçekleştiriyoruz. Havaalanına varışımızın bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Türk Havayolları’nın TK 1900 sefer sayılı uçuşu ile 13.25’te İstanbul’a uçuyoruz. Yerel saat ile 17.45’te İstanbul’a varışımıza istinaden turumuzun sonu.

 KONAKLAMA OTELİ 4* Hilton Danubue Waterfront Hotel vb.

Türk Havayolları tarifeli seferi ile SAW-VIE-SAW ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak biletleri
Havalimanı vergileri
Belirtilen ve benzeri kategorideki otellerde 3 gece oda-kahvaltı konaklamalar
Alan transferleri
Viyana şehir turu ( Varışta panoramik )
Türkçe rehberlik Hizmeti

Yurtdışı Çıkış Harcı
Vize Ücreti
Seyahat Sigortası
Ekstra Turlar
Kişisel harcamalar 

Turun başlamasına 30 gün ve üzeri süreçte iptal talep edildiğinde ödediğiniz bedelin tamamı tarafınıza iade edilir.

Turun başlamasından 29 gün veya daha yakın bir tarihte sözleşmenin iptal edilmesi halinde gezi ücretinin tamamının kesintiye uğramasın kabul ve taahhüt etmiş olur.  Misafirlerimiz tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.