RİSUS GARDEN MARİNA

%15 Özel İndirim

RİSUS GARDEN MARİNA 

Sizi Arayalım

Formu Doldurun Sizi Arayalım.!

     
  • Genel Özellikler

Oda Özellikleri

* Tesisin 42 odası mevcuttur.

* Tesiste; 33 adet standart oda, 8 adet family suite ve 2 adet özenle döşenmiş şömineli suit bulunmaktadır.

* Tesiste, 33 adet standart oda bulunmaktadır. Standart odalar 18 m2’den oluşmakta olup, tümü bahçe içerisinde yer almaktadır. Tüm odaların önünde bireysel çim alanı bulunmaktadır. Odalarda; 1 çift kişilik yatak veya 2 adet ayrı tek kişilik yatak mevcut olup max. Konaklama 2 kişi için uygundur. LCD TV, duşakabin, mini bar, saç kurutma makinesi, telefon, ücretsiz wifi, split klima ve çay-kahve set up bulunmaktadır.

* Tesiste, 8 adet Family Suite bulunmaktadır. Family odalar 35 m2’den oluşmakta olup, tümü bahçe içerisinde yer almaktadır. Tüm odaların önünde bireysel çim alanı bulunmaktadır. Odalarda; 1 adet yatak odası, 1 adet oturma odası ve 2 adet banyo bulunmaktadır. Yatak odasında 1 adet çift kişilik yatak (french bed), oturma odasında 2 adet yatağa dönüşebilen oturma grubu ile birlikte maximum 4 kişilik konaklama imkanı sunulmaktadır. LCD TV, duşakabin, mini bar, saç kurutma makinesi, telefon, ücretsiz wifi, split klima ve çay-kahve set-up bulunmaktadır.

* Tesiste, 2 adet suit oda bulunmaktadır. Tamamen özel mobilya, mefruşat ve şömine ile döşenmiş odalar bahçe içerisinde yer almaktadır.

Genel Özellikler

 

* Tesiste 2019 yılında renovasyon çalışmaları yapılmıştır.

* Tesis; ana cadde üzerinde, bulvara yakın ve Yat Marina karşısında konumlanmaktadır.

* İnternet hizmeti tesisin odalarında ve genel alanlarında mevcut olup ücretsizdir.

* Minibara girişte kişi başı 0,5 lt. su konulmaktadır.

* Tesis, Kuşadası halk plajına yürüme mesafesinde olup aynı zamanda Kuşadası’nın en nadide beach clublarından olan gündüz ve gece eğlencenin hiç bitmediği BUDHA BEACH CLUB’a ücretsiz shuttle ve giriş sağlanacaktır. İçerideki almış oldukları tüm hizmetlerden de %10 indirim sağlanacaktır.