ADENYA HOTEL

ALKOLSÜZ ULTRA HERŞEY DAHİL

ADENYA HOTEL 

Sizi Arayalım

Formu Doldurun Sizi Arayalım.!

     
  • Genel Özellikler

Oda Özellikleri

* Tesisin 289 odası mevcuttur.

* Standart Deniz Manzaralı Odalar: 28 adettir. 22 m² genişliğindedir.

* Standart Double Oda Deniz Manzaralı: 28 adettir. 27 m² genişliğindedir.

* Standart Double Oda Kara Manzaralı: 73 adettir. 22 m² genişliğindedir.

* Royal Odalar: 6 adettir. 22m² genişliğindedir. Balkonda jakuzi (tek kişilik) ve özel sauna mevcuttur. Kıble yönü, seccade, kuran-ı kerim, tesbih, jakuzi tuzu, 1 ün ücretsiz A la carte kullanımı, kuru yemiş, meyve sepet ve tatlı ikramı mevcuttur.

* Aile Odaları: 48 adettir. 41 m² genişliğindedir. Kara veya deniz manzaralıdır. Ortak kullanımda banyo, banyoda küvet, kıble yönü, seccade, kuran-ı kerim, tesbih mevcuttur. Ebeveyn yatak odası, geniş balkon, 2 tek kişilik yatak mevcuttur.

* Deluxe Odalar: 4 adettir. 40 m² genişliğindedir. Oda içerisinde jakuzi ve özel sauna mevcuttur. Kıble yönü, seccade, Kuran-ı Kerim, tespih, Baskül, Butler Servisi (Özel Hizmet), Bali evi kullanımı ve meyve ve içecek servisi, Odaya meyve sepeti (Hergün) Ücretsiz A la carte Kullanımı, Kuru yemiş ve Tatlı ikramı, Çocuklu odalara Nesquik ve süt ikramı, Confort c/in işlemi, Çamaşırhane ve ütü hizmeti mevcuttur.

* Serenity Odalar: 4 adettir. 54 m² genişliğindedir. Yatak odasında Selçuklu Küveti , 2 adet geniş balkon, banyoda duşakabin, kıble yönü, seccade, kuran-ı kerim, tesbih, baskül, butler servisi, ücretsiz bali evi kullanımı ve meyve ve içecek servisi, odaya meyve sepeti hergün, A la carte kullanımı, kuru yemiş ve tatlı ikramı, çocuklu odalara Nesquik ve süt ikramı, çamaşırhane ve ütü hizmeti mevcuttur.

* Superior Suit Odalar: 2 adettir. 68 m² genişliğindedir. Yatak odasında Selçuklu küvet mevcuttur. Kıble yönü, seccade, Kuran-ı Kerim, tespih, Baskül, Butler Servisi (Özel Hizmet), Bali evi kullanımı ve meyve ve içecek servisi, Odaya meyve sepeti (Hergün) Ücretsiz A la carte Kullanımı, Kuru yemiş ve Tatlı ikramı, Çocuklu odalara Nesquik ve süt ikramı, Confort c/in işlemi, Çamaşırhane ve ütü hizmeti mevcuttur.

* Select Odaları: 12 adettir. 33 m² genişliğindedir. Kara veya deniz manzaralıdır. Ebeveyn yatak odasında tek kişilik bir yatak, çocuk yatak odasında 2 adet tek kişilik yatak mevcuttur. Balkonda büyük boy jakuzi mevcuttur.

* King Suite: 4 adettir. 64 m² genişliğindedir. 1 yatak odası, 1 oturma odası, 2 ayrı tek kişilik yataklı çocuk odası (isteğe göre), bvlgari marka, özel tasarım buklet malzemeleri, oturma  grubunda olan, geniş balkonlu, deniz gören jakuzi, jakuzi köpüğü, özel sauna mevcuttur.

 

* Engelli Odalar: 2 adettir. 27 m² genişliğindedir. Banyoda 24 saat aktif, acil durum çağrı sistemi, kıble yönü, seccade, kuran-ı kerim, tesbih mevcuttur.

Genel Özellikler

* Erken Rezervasyon iptal sigortası uygulanmamaktadır.

*Aile hamamı kullanımı 10:00-24:00 arası gerçekleşecektir. Aile hamamında masaj ve kese hizmeti ücretlidir.

* Tesis 2012 yılında inşa edilmiştir.

* Tesis 2 blok 6 kattan oluşmakta olup 4 adet asansör bulunmaktadır.

* Tesisin 3 adet toplantı salonu bulunmaktadır . Forum toplantı salonu 684 m² , Prestij-1 80 m² ve Prestij-2 80 m² genişliğindedir.

* Mini barlara soft içecekler ücretsiz sunulmaktadır.

* Bayanlar için disko mevcuttur.

* Bayanlar kompleksine fotograf makinası ve video çeken elektronik cihazlar alınmamaktadır.

* Otel check-in tarihine yakın 90 gün içerisinde düğün veya resmi nikahları gerçekleşen balayı çiftlerine uygulanan ücretsiz hizmet vermektedir. Ücretsiz balayı paketi minimum 3 gece konaklayan misafirler için geçerlidir.

* Ücretsiz wi-fi erişimi odalar ve genel alanlarda mevcuttur.

* Ortak plajda bayan misafirlerin haşema giyme zorunluluğu bulunmaktadır.

* Evcil hayvan kabul edilmemektedir.