ÇANAKKALE TURU

1 GECE 2 GÜNDÜZ

Fiyatı :

499 TL

Sizi Arayalım

Formu Doldurun Sizi Arayalım.!

     
  • Genel Özellikler
  • Fiyata Dahil Olan Hizmetler
  • Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
  • Tarihler
  • İptal İade Güvence
  • Önemli Notlar

1. GÜN Ankara`dan Hareket

Araç Kalkış Noktalarımız;

23.59 Kızılay Gama İş Merkezi Önü
00.10 Milli Kütüphane
00.30 Ankamall Egm Karşısı
00.45 Altınpark 

2. GÜN 

Çanakkale, Gelibolu Şehitlikler, Şehitler Abidesi, Seyit Onbaşı, Tabyalar, Koylar, Siperleri, Simülasyon Merkezi, 57. Alay Şehitliği,Conkbayırı, Aynalı Çarşı, Troia Atı

Gerekli molaların ve araç içi ikramlarımızın ardından sabah saatlerinde Çanakkale’ye varıyoruz. Feribotla Eceabat’a geçiyoruz. Restoranımızda alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı’nda; Kilit bahir, Mecidiye Tabyaları, Seyit Onbaşı, Şahin dere Şehitliği, Şehitler Abidesi, Morto Koyu, Seddülbahir, Yahya Çavuş Şehitliği, Ertuğrul Koyu, Alçı tepe Köyü gezilerimizi tamamladıktan sonra müsaitlik olması durumunda Kabatepe Tanıtma Müzesi’ni geziyoruz. Orijinal Anzak Siperleri’nde yürüyüş yapıyor, 57. Alay Şehitliği, Conkbayırı ve Atatürk’ün saatinden vurulduğu yeri gezildikten sonra Çanakkale merkez’de Aynalı Çarşıda serbest zaman veriyoruz.Serbest zamanımızın ardından Troia atı önünde fotoğraf çekimi sonrasında konaklama ve akşam yemeği için otelimize hareket ediyoruz.

 4 veya 5 yıldızlı otellerde konaklama

3. GÜN

Truva Ören Yeri, Behramkale Köyü, Assos Antik Kenti, Dönüş Yolculuğu

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından tarihin en büyük savaşlarından Truva Savaşı'nın yaşandığı ve 2018 turizmine "Troia Yılı" adını veren Truva Ören Yeri'ni ziyaret ediyoruz.Ziyaretimiz sonrasında Behramkale Köyü’ne hareket ediyoruz. Arkaik çağda Anadolu'da yapılan ilk ve tek dor düzenli tapınak olan Athena Tapınağı'na sahip muhteşem manzarası ile Assos Antik Kenti'ni geziyoruz. Müthiş Midilli Adası manzarasında fotoğraf çekmek için serbest zaman veriyoruz. Molamızın hemen sonrasında 1359 yılı Osmanlı yapısı Murat Hüdavendigar Camii'sini gezip tarihi ve yapısı hakkında bilgimizi alıyoruz. Behramkale'nin arnavut kaldırımlı taş sokaklarında kurulmuş köy pazarından organik ürünler ve hediyelik eşya alışverişi için serbest zaman veriyoruz.Serbest zamanımızın ardından Ankara’ya doğru hareket ediyoruz. Gerekli molalar ve araç içi ikramlar eşliğinde akşam saatlerinde Ankara’ya varmış olup turumuzu tamamlıyoruz.

 

Özel tur araçları ile ulaşım.

1 gece YP konaklama.

2 Sabah kahvaltısı.

1 Akşam yemeği.

Programda belirtilen geziler.

Feribotla Eceabat`a geçiş ücreti.

Rehberlik ve refakat hizmetleri.

Seyahat esnasında sıcak soğuk ikramlar.

Seyahat güvence poliçesi.

Yemeklerde alınacak içecekler

Müze-ören yeri giriş ücretleri

Öğle yemekleri

Kişisel harcamalar

Turun başlamasına 30 gün ve üzeri süreçte iptal talep edildiğinde ödediğiniz bedelin tamamı tarafınıza iade edilir.

Turun başlamasından 29 gün veya daha yakın bir tarihte sözleşmenin iptal edilmesi halinde gezi ücretinin tamamının kesintiye uğramasın kabul ve taahhüt etmiş olur.  Misafirlerimiz tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

 

» ÖNEMLİ NOTLAR

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım,konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize 1(bir)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

» KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir.

38kişi ve üzeri Otokar Doruk  Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna ,Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner

31 kişiye kadar lüks  Otokar SultanMaxi

27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen  Crafter  araçlarkullanılır.

MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO

46+1koltuklandırma, ABS, ASR, Klima, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi, Tempomat, biri önde biri orta kapıda olmak üzere 2 adet 15 LCD TV, DVD Player (DVD-CD-MP3), sıcak su ünitesi, 2 adet soğutucu dolap.

NEOPLAN TOURLINER & CITYLINER

46+1koltuklandırma, ABS, ASR, Klima, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi,Tempomat, biri önde biri orta kapıda olmak üzere 2 adet 15 LCD TV, DVD Player (DVD-CD-MP3), sıcak su ünitesi, 2 adet soğutucu dolap.

MAN FORTUNA 

46+1 koltuklandırma, ABS, ASR, Klima , 2 adet Monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı

MITSUBISHI SAFİR 

46+1 koltuklandırma, ABS, ASR, Klima , 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı

OTOKAR DORUK

38+1 koltuklandırma, ABS, ASR, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Ses Sistemi, 15'' LCD TV

OTOKAR SULTAN MAXI

31+1 koltuklandırma, ABS, ASR, Sıcak Su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Ses sistemi, 15'' LCD TV

ISUZU NOVO – ISUZU TURKUAZ - OTOKAR SULTAN

27+1 koltuklandırma, ABS, ASR, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Ses sistemi,15'' LCD TV

MERCEDES SPRINTER – VOLKSWAGEN CRAFTER

15 + 1 koltuklandırma, ABS ,ASR, Klimalı, Ses Sistemi, 15'' LCD TV, Soğutucu dolap, Sıcak su ünitesi