İSTANBUL ADALAR TURU

%15 Özel İndirim

 

 

 

Fiyatı :

495 TL

Sizi Arayalım

Formu Doldurun Sizi Arayalım.!

     
  • Genel Özellikler
  • Fiyata Dahil Olan Hizmetler
  • Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
  • Tarihler
  • İptal İade Güvence
  • Önemli Notlar

1. Gün Ankara`dan Hareket

Araç Kalkış Noktalarımız;

23.59 Kızılay Gama İş Merkezi Önü
00.10 Milli Kütüphane
00.30 Ankamall Egm Karşısı
00.45 Altınpark

 

2. GÜN

İstanbul, Emirgan, Eminönü, Galata Kulesi, Mısır Çarşısı, Yeni Camii, Kınalıada, Burgazada, Heybeliada Ruhban Okulu, Büyükada Faytonla Gezinti

Gerekli molalar ve araç içi ikramlarımız sonrasında sabah saatlerinde İstanbul’a varıyoruz. Boğaz’ın benzersiz manzarası eşliğinde ikramımız sabah kahvaltısı ardından Emirgan sahili takiben Eminönü'ne hareket ediyoruz. Galata kulesi'ni panaromik olarak görüyoruz.Hemen sonrasında Mısır Çarşısı ve Yeni Camii gezilerimizi tamalıyoruz. Ücretimize dahil vapurla Burgaz Ada ve Kınalı Ada’yı görerek Heybeliada’ya varıyoruz. 1773’ten günümüze kadar gelmiş Eski Deniz Harp Okulu, İsmet İnönü Evi ve açık olması halinde Ruhban Okulu’nu görüyoruz.Sonrasında Büyükada’ya hareket ediyoruz. Büyükada’da dileyen misafirlerimiz fayton ile ada turu yapılabilir, mevsim uygunsa yüzmek isteyen konuklarımız denize girebilir ya da sahilde Marmara manzarasına karşı çay içebilirler. Serbest zamanımızın ardından akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.

3. GÜN

Topkapı, Ayasofya, Sultanahmet, Yerebatan Sarnıcı, Boğazda Tekne Turu, Dönüş Yolculuğu

Otelimizde ücrete dahil olarka alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından sırasıyla eşsiz bir tarihe ve kültüre sahip Osmanlı İmparatorluğu'nun 600 yıllık tarihinin 400 yılı boyunca, devletin idare merkezi olarak kullanılan ve Osmanlı padişahlarının yaşadığı saray olan Topkapı sarayı, 1500 yıllık Ayasofya, Sultanahmet Camii ve İstanbul'daki en büyük kapalı sarnıç olan Yerebatan Sarnıcı gezilerimizi yapıyoruz.Daha sonra İstanbul’un eşsiz manzarasını denizden görebileceğimiz günün yorgunluğunu burada atacağımız Boğaz’da ücrete dahil tekne turumuzu tamamladıktan sonra,gerekli molalar ve araç içi ikramlar eşliğinde Ankara’ya hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde Ankara'da olup turumuzu tamamlıyoruz.

 

 

 

Fiyata Dahil Olanlar

Özel tur araçları ile ulaşım.

1 gece YP konaklama.

2 Sabah kahvaltısı. (Birincisi Emirgan’da Boğaz’da Restoran’da).

1 Akşam yemeği.

Programda belirtilen geziler.

Profosyonel Rehberlik ve GOLD MEDAL refakat hizmetleri.

Adalar geçiş ücreti.

Boğaz Turu.

Seyahat esnasında sıcak soğuk ikramlar.

Seyahat Güvence Poliçesi.

 Fiyata Dahil Olmayanlar

Yemeklerde alınacak içecekler.

Öğle yemekleri.

Müze giriş ücretleri

Kişisel harcamalar.

Turun başlamasına 30 gün ve üzeri süreçte iptal talep edildiğinde ödediğiniz bedelin tamamı tarafınıza iade edilir.

Turun başlamasından 29 gün veya daha yakın bir tarihte sözleşmenin iptal edilmesi halinde gezi ücretinin tamamının kesintiye uğramasın kabul ve taahhüt etmiş olur.  Misafirlerimiz tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

 

» ÖNEMLİ NOTLAR

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım,konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize 1(bir)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

» KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir.

38kişi ve üzeri Otokar Doruk  Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna ,Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner

31 kişiye kadar lüks  Otokar SultanMaxi

27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen  Crafter  araçlarkullanılır.

MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO

46+1koltuklandırma, ABS, ASR, Klima, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi, Tempomat, biri önde biri orta kapıda olmak üzere 2 adet 15 LCD TV, DVD Player (DVD-CD-MP3), sıcak su ünitesi, 2 adet soğutucu dolap.

NEOPLAN TOURLINER & CITYLINER

46+1koltuklandırma, ABS, ASR, Klima, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi,Tempomat, biri önde biri orta kapıda olmak üzere 2 adet 15 LCD TV, DVD Player (DVD-CD-MP3), sıcak su ünitesi, 2 adet soğutucu dolap.

MAN FORTUNA 

46+1 koltuklandırma, ABS, ASR, Klima , 2 adet Monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı

MITSUBISHI SAFİR 

46+1 koltuklandırma, ABS, ASR, Klima , 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı

OTOKAR DORUK

38+1 koltuklandırma, ABS, ASR, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Ses Sistemi, 15'' LCD TV

OTOKAR SULTAN MAXI

31+1 koltuklandırma, ABS, ASR, Sıcak Su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Ses sistemi, 15'' LCD TV

ISUZU NOVO – ISUZU TURKUAZ - OTOKAR SULTAN

27+1 koltuklandırma, ABS, ASR, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Ses sistemi,15'' LCD TV

MERCEDES SPRINTER – VOLKSWAGEN CRAFTER

15 + 1 koltuklandırma, ABS ,ASR, Klimalı, Ses Sistemi, 15'' LCD TV, Soğutucu dolap, Sıcak su ünitesi