Sinop Kastamonu Turu

Her Cumartesi Kesin Kalkışlı % 30 indirimli

1 Gece 2 Gün

Fiyatı :

549 TL

Sizi Arayalım

Formu Doldurun Sizi Arayalım.!

     
  • Genel Özellikler
  • Fiyata Dahil Olan Hizmetler
  • Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
  • Tarihler
  • İptal İade Güvence
  • Önemli Notlar

Araç Kalkış Noktalarımız;

23.59 Kızılay Gama İş Merkezi Önü
00.10 Milli Kütüphane
00.30 Ankamall Egm Karşısı
00.45 Altınpark 

1.GÜN CUMARTESİ : SİNOP - ERFELEK - TATLICA ŞELALERİ - SİNOP KALESİ - ŞEHİTLER ÇEŞMESİ - SİNOP CEZAEVİ - PERVANE MEDRESESİ - ULU CAMİİ - ARKEOLOJİ MÜZESİ

Sabah Sinop’ta alacağımız kahvaltımız ile turumuza başlıyoruz. Kahvaltımızın ardından Karasu Deresi üzerinde bulunan irili ufaklı 28 Şelalenin oluşturduğu Tatlıca Takım Şelaleleri’ne hareket ediyoruz. Burada sizlerle yürüyüşümüzü yaptıktan sonra Erfelek’te öğlen yemeği molası veriyoruz. Öğlen yemeğimizin ardından Sinop merkeze geçerek Sinop Kalesi’ni ziyaret ediyoruz. Kale ziyaretinin ardından 1877-1878 Osmanlı Rus Savaşı esnasında Sinop’ta şehit düşen askerlerimizi anısına onların ceplerinden çıkan paralarla yapılan Şehitler Çeşmesi’ni görüyoruz ve ardından birçok ünlü ismin de hapis yattığı “Anadolu’nun Alkatrazı “ olarak adlandırılan 1999 yılında kapatılıp müze olarak kullanılan Tarihi Sinop Kapalı Cezaevi’ne gidiyoruz. Cezaevi gezimizin ardından Pervane Medresesi, Ulu Cami ve Etnografya ve Arkeoloji Müzesi gezilerimizi yaparak akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.

2.GÜN PAZAR : HAMSİLOS FİYORDU - AK LİMAN - İNEBOLU ATATÜRK EVİ - TÜRK OCAĞI - ŞERİFE BACI ANITI - KASTAMONU - SAAT KULESİ - NASRULLAH CAMİİ - LİVA PAŞA KONAĞI 

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından ülkemizin tek fiyordu olma özelliğini taşıyan Hamsilos Fiyordu’nu ve Akliman’ı gezdikten sonra İstiklal Madalyalı tek ilçemiz olan İnebolu’ya hareket ediyoruz. Burada Atatürk Evi, Türk Ocağı ve Kurtuluş Savaşı esnasında İnebolu’da bulunan cephaneleri Ankara’ya götürülmesinde çocuğu ve kağnısıyla yer alan ve kış şartları nedeniyle donarak ölen Şerife Bacı Anıtı’nı görüyoruz. İnebolu’da öğlen yemeği için sizlere serbest zaman verdikten sonra Kurtuluş Savaşı’nda verdiği örnek mücadeleden sonra “Şehitler Diyarı” olarak adlandırılan Kastamonu’ya hareket ediyoruz. Burada Saat Kulesi, Nasrullah Cami ve Şadırvanı, Liva Paşa Konağını da gezdikten sonra sizlere serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından dönüş yolculuğumuza başlıyoruz  akşam saatlerinde Ankara’ya varıyoruz.

Bir başka GOLD MEDAL TURİZM organizasyonunda buluşmak üzere sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz. 

- Lüks Araçlar ile Ulaşım

- İlk Gün Sabah Kahvaltısı

- Çevre gezileri

- 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

- Profesyonel Rehberlik Hizmeti

- Araç içi İkramlar

- Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

- Kişisel Harcamalar

- Öğle Yemekleri 

 

 

HER CUMA  KESİN KALKIŞLI

 

 

Turun başlamasına 30 gün ve üzeri süreçte iptal talep edildiğinde ödediğiniz bedelin tamamı tarafınıza iade edilir.

Turun başlamasından 29 gün veya daha yakın bir tarihte sözleşmenin iptal edilmesi halinde gezi ücretinin tamamının kesintiye uğramasın kabul ve taahhüt etmiş olur.  Misafirlerimiz tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

 

» ÖNEMLİ NOTLAR

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım,konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize 1(bir)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

» KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir.

38kişi ve üzeri Otokar Doruk  Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna ,Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner

31 kişiye kadar lüks  Otokar SultanMaxi

27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen  Crafter  araçlarkullanılır.

MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO

46+1koltuklandırma, ABS, ASR, Klima, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi, Tempomat, biri önde biri orta kapıda olmak üzere 2 adet 15 LCD TV, DVD Player (DVD-CD-MP3), sıcak su ünitesi, 2 adet soğutucu dolap.

NEOPLAN TOURLINER & CITYLINER

46+1koltuklandırma, ABS, ASR, Klima, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi,Tempomat, biri önde biri orta kapıda olmak üzere 2 adet 15 LCD TV, DVD Player (DVD-CD-MP3), sıcak su ünitesi, 2 adet soğutucu dolap.

MAN FORTUNA 

46+1 koltuklandırma, ABS, ASR, Klima , 2 adet Monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı

MITSUBISHI SAFİR 

46+1 koltuklandırma, ABS, ASR, Klima , 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı

OTOKAR DORUK

38+1 koltuklandırma, ABS, ASR, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Ses Sistemi, 15'' LCD TV

OTOKAR SULTAN MAXI

31+1 koltuklandırma, ABS, ASR, Sıcak Su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Ses sistemi, 15'' LCD TV

ISUZU NOVO – ISUZU TURKUAZ - OTOKAR SULTAN

27+1 koltuklandırma, ABS, ASR, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Ses sistemi,15'' LCD TV

MERCEDES SPRINTER – VOLKSWAGEN CRAFTER

15 + 1 koltuklandırma, ABS ,ASR, Klimalı, Ses Sistemi, 15'' LCD TV, Soğutucu dolap, Sıcak su ünitesi