Şile Ağva Polonezköy Turu

HER HAFTASONU KALKIŞLI

*Her Cuma*

*1 Gece 2 Gün*

 

Sizi Arayalım

Formu Doldurun Sizi Arayalım.!

     
  • Genel Özellikler
  • Fiyata Dahil Olan Hizmetler
  • Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
  • Tarihler
  • İptal İade Güvence
  • Önemli Notlar

 

1.GÜN : KERPE - KARTAL KAYALIKLARI - KANDIRA - KİLİMLİ KOYU - YEŞİL ÇAY - ŞİLE - AĞLAYAN KAYA - ŞİLE FENERİ - ŞİLE KALESİ - ÜÇ KAYALIKLAR - AYAZMA PLAJI

Belirlenen noktalarda buluşmamızın ardından araç içi ikramlarımız ve yol üzerinde vereceğimiz molalar sonrasında ilk durağımız Kerpe’ye varıyoruz. Denize kenarındaki restoranımız alacağımız serpme köy kahvaltısı ile gezimize başlıyoruz. Sahilde kısa bir yürüyüşle sıra dışı Kartal Kayalıklarında fotoğraf molası veriyoruz. Ardından Kandıra’da yoğurt alışverişi yapmak isteyen misafirlerimiz alışveriş yapabilir. Kilimli Koyu gezimizin ardından Göksu ya da Yeşil Çay`da tekne gezisi ve Yeşil Çay kenarında çay molası veriyoruz.  Şile’de Ağlayan Kaya’nın panaromik olarak görülmesi, Dünyanın ikinci büyük feneri olan Şile Feneri, Şile Kalesi ve Kültür Parkı seyir terası gezilerimizi tamamlıyoruz. Üç Kayalıklar, liman ve Ayazma Plajı gördükten sonra Şile bezi mağazalarının yer aldığı caddede serbest zaman veriyoruz ve ardından akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.

2.GÜN : SAKLI GÖL - POLONEZKÖY - MERYEMANA KATOLİK KİLİSESİ - MAŞUKİYE - KARTEPE SEYİR TERASI - SAPANCA GÖLÜ

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından ağaçlar arasında gizli kalmış Saklı Göl kenarında çay molası veriyoruz.  Polonezköy’de  Zosia Teyze Anı Evi, Meryem Ana Katolik Kilisesi’nin görülmesinin ardından Aşıklar Diyarı olarak bilinen Maşukiye’ye doğru yola çıkıyoruz. Maşukiye gezimizin ardından Kartepe seyir terasından Sapanca Gölü, Sakarya Ovası ve Körfez manzarasını seyrediyoruz ve fotoğraf molası veriyoruz.  Gün batımını izlemek için Sapanca Gölü’ne gidiyoruz sahilde yapacağımız yürüyüşün ardından  Ankara’ya dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

Bir başka GOLD MEDAL TURİZM organizasyonunda buluşmak üzere sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz. 

- Lüks Araçlar İle Ulaşım

- Araç İçi İkramlar

- 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

- İlk Gün Sabah Kahvaltısı

- Ağva’da Tekne Turu

- Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri

- Seyahat Güvence Poliçesi

- Öğle yemekleri

- Müze ve ören yeri giriş ücretleri

- Kişisel harcamalar

HER CUMA KESİN KALKIŞLI 

 

Turun başlamasına 30 gün ve üzeri süreçte iptal talep edildiğinde ödediğiniz bedelin tamamı tarafınıza iade edilir.

Turun başlamasından 29 gün veya daha yakın bir tarihte sözleşmenin iptal edilmesi halinde gezi ücretinin tamamının kesintiye uğramasın kabul ve taahhüt etmiş olur.  Misafirlerimiz tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

 

» ÖNEMLİ NOTLAR

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım,konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize 1(bir)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

» KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir.

38kişi ve üzeri Otokar Doruk  Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna ,Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner

31 kişiye kadar lüks  Otokar SultanMaxi

27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen  Crafter  araçlarkullanılır.

MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO

46+1koltuklandırma, ABS, ASR, Klima, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi, Tempomat, biri önde biri orta kapıda olmak üzere 2 adet 15 LCD TV, DVD Player (DVD-CD-MP3), sıcak su ünitesi, 2 adet soğutucu dolap.

NEOPLAN TOURLINER & CITYLINER

46+1koltuklandırma, ABS, ASR, Klima, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi,Tempomat, biri önde biri orta kapıda olmak üzere 2 adet 15 LCD TV, DVD Player (DVD-CD-MP3), sıcak su ünitesi, 2 adet soğutucu dolap.

MAN FORTUNA 

46+1 koltuklandırma, ABS, ASR, Klima , 2 adet Monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı

MITSUBISHI SAFİR 

46+1 koltuklandırma, ABS, ASR, Klima , 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı

OTOKAR DORUK

38+1 koltuklandırma, ABS, ASR, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Ses Sistemi, 15'' LCD TV

OTOKAR SULTAN MAXI

31+1 koltuklandırma, ABS, ASR, Sıcak Su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Ses sistemi, 15'' LCD TV

ISUZU NOVO – ISUZU TURKUAZ - OTOKAR SULTAN

27+1 koltuklandırma, ABS, ASR, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Ses sistemi,15'' LCD TV

MERCEDES SPRINTER – VOLKSWAGEN CRAFTER

15 + 1 koltuklandırma, ABS ,ASR, Klimalı, Ses Sistemi, 15'' LCD TV, Soğutucu dolap, Sıcak su ünitesi