Assos Ayvalık Turu

Assos Ayvalık Turu

HER CUMA KALKIŞLI

1 GECE 2 GÜNDÜZ

Fiyatı :

799 TL

Sizi Arayalım

Formu Doldurun Sizi Arayalım.!

     
  • Genel Özellikler
  • Fiyata Dahil Olan Hizmetler
  • Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
  • Tarihler
  • İptal İade Güvence
  • Önemli Notlar

Araç Kalkış Noktalarımız;

21.00 Gama İş Merkezi Önü
21.10 Milli Kütüphane Önü Bahçelievler
21.20 Armada Avm Önü
21.30 Ümitköy Köprüsü Altı

1.GÜN : AYVALIK - CUNDA ADASI – TAKSİYARHİS KİLİSESİ – AYVALIK TEKNE TURU - ŞEYTAN SOFRASI

Sabah Ayvalık’ta alacağımız kahvaltımızın ardından ilk olarak Cunda (Alibey) Adasına geçiyoruz. Rahmi Koç tarafından müze haline getirilmiş olan Taksiyarhis Kilisesini gezip Arnavut Kaldırımlı taş sokaklarda yapacağımız yürüyüş sonrasında Cunda Marinasında alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Ardından Tekne turu ve öğlen yemeğimizi almak üzere Ayvalık’tan gezimize başlıyoruz. Ortunç Koyu, Akvaryum Koyu, Cennet Koyu, İncirli Koyu, Ali Bey Koyu, Tımarhane Koyu gezilerimiz yörenin esnasında meşhur balığı papalina-sardalya (sınırsız) ve salatadan oluşan öğle yemeğimizi alıyoruz.(Extra) Tekne turumuzun ardından Ayvalık adalarına hakim yüksek bir tepede olan Şeytan Sofrasına hareket ediyoruz. Burada Midilli Adasınında yer aldığı manzaralar eşliğinde fotoğraf ve çay molası vererek gün batımını izledikten sonra akşam yemeği ve konaklama için otelimize geçiyoruz. 

Akşam yemeğimizin ardından rehberimizin vereceği bilgiler doğrultusunda bölgenin gece eğlencelerinden ve aktivitelerinden faydalanabilirsiniz.

2.GÜN – BEHRAMKALE – ASSOS – ATHENA TAPINAĞI – AKRAPOL – ASSOS LİMANI

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Behramkale olarak bilinen Assos’a hareket ediyoruz. Assos’a vardığımızda ilk olarak M.Ö 5.yy tarihlenen Athena Tapınağının ve Büyük İskender’in hocası Aristoteles’in felsefe okulunun bulunduğu Akrapol’ü geziyoruz. Panaromik olarak Antik Assos Limanını gördükten sonra otantik Assos çarşısında öğle yemeği molası ve alışveriş için serbest zaman verdikten sonra Ankara’ya olan dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yol üzerinde vereceğimiz molalar ve araç içerisinde ikramlarımız ile akşam saatlerinde Ankara’ya varıyoruz. Bir başka organizasyonumuzda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

- Lüks Araçlar İle Ulaşım

- İlk Gün Sabah Kahvaltısı

- 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

- Araç İçi İkramlar

- Seyahat Sigortası

- Profesyonel Rehberlik Hizmeti

- Öğle Yemekleri

- Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

- Tüm Şahsi Harcamalar

- Tekne Turu

HER CUMA KESİN KALKIŞLI 

 

Turun başlamasına 30 gün ve üzeri süreçte iptal talep edildiğinde ödediğiniz bedelin tamamı tarafınıza iade edilir.

Turun başlamasından 29 gün veya daha yakın bir tarihte sözleşmenin iptal edilmesi halinde gezi ücretinin tamamının kesintiye uğramasın kabul ve taahhüt etmiş olur.  Misafirlerimiz tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

 

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım,konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize 1(bir)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

» KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir.

38kişi ve üzeri Otokar Doruk  Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna ,Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner

31 kişiye kadar lüks  Otokar SultanMaxi

27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen  Crafter  araçlarkullanılır.

MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO

46+1koltuklandırma, ABS, ASR, Klima, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi, Tempomat, biri önde biri orta kapıda olmak üzere 2 adet 15 LCD TV, DVD Player (DVD-CD-MP3), sıcak su ünitesi, 2 adet soğutucu dolap.

NEOPLAN TOURLINER & CITYLINER

46+1koltuklandırma, ABS, ASR, Klima, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi,Tempomat, biri önde biri orta kapıda olmak üzere 2 adet 15 LCD TV, DVD Player (DVD-CD-MP3), sıcak su ünitesi, 2 adet soğutucu dolap.

MAN FORTUNA 

46+1 koltuklandırma, ABS, ASR, Klima , 2 adet Monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı

MITSUBISHI SAFİR 

46+1 koltuklandırma, ABS, ASR, Klima , 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı

OTOKAR DORUK

38+1 koltuklandırma, ABS, ASR, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Ses Sistemi, 15'' LCD TV

OTOKAR SULTAN MAXI

31+1 koltuklandırma, ABS, ASR, Sıcak Su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Ses sistemi, 15'' LCD TV

ISUZU NOVO – ISUZU TURKUAZ - OTOKAR SULTAN

27+1 koltuklandırma, ABS, ASR, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Ses sistemi,15'' LCD TV

MERCEDES SPRINTER – VOLKSWAGEN CRAFTER

15 + 1 koltuklandırma, ABS ,ASR, Klimalı, Ses Sistemi, 15'' LCD TV, Soğutucu dolap, Sıcak su ünitesi