Çeşme Efes Pamukkale Turu

Çeşme Efes Pamukkale Turu

*Her Cuma*

*1 Gece 2 Gün*

Fiyatı :

799 TL

Sizi Arayalım

Formu Doldurun Sizi Arayalım.!

     
  • Genel Özellikler
  • Fiyata Dahil Olan Hizmetler
  • Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
  • Tarihler
  • İptal İade Güvence

Araç Kalkış Noktalarımız;

23:30 Kızılay Gama İş Merkezi Önü
23:45 Bahçelievler Milli Kütüphane Önü 
00:00 Armada Avm Önü
00:15 Ümitköy Köprüsü Altı

1. GÜN : İZMİR – KORDON – SAAT KULESİ- HÜKÜMET KONAĞI - ÇEŞME – EFES ANTİK KENTİ – MERYEM ANA

Belirlenen yerlerde buluşmamızın ardından araç içi ikramlarımız eşliğinde sabah saatlerinde İzmir’e varmış oluyoruz. Alacağımız kahvaltımızın ardından ilk olarak İzmir Konak Meydanı, Kordon, Saat Kulesi, Hükümet Konağını görerek, Asansör gezisini yapıyoruz ve sonrasında Çeşme’ye hareket ediyoruz. Çeşme’de gezimize ilk olarak Çeşme Kalesi ile başlıyoruz. Kalenin muhteşem manzarası eşliğinde rehberimizin anlatımını dinliyoruz. 1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan Kervansaray’ı görüyoruz. Sonrasında Çeşme Meydanda serbest zamanımızın ardından Efes Antik Kenti’ne hareket ediyoruz. Burada Arcadiane Caddesi, Tiyatro, Küretler Caddesi, Memmius Anıtı, Herakles Kapısı, Traian Çeşmesi, Hadrian Tapınağı, Scholastika Hamamları, Gymnasion, Ticaret Agorası, Odeon, Parlamento Binası, Mozaikli Kaldırım, Paleastra,) Efes Antik Kenti gezimizin ardından Hıristiyan inanışına göre Meryem ananın yaşadığı ve öldüğü ev olarak kabul edilen ve Hıristiyanların hac merkezi de olan Meryem Ana Evi gezisini yapıyoruz. Kuran-ı Kerim ve İncilde adları geçen Eshab-ül Kehf (7 Uyurlar) geziyoruz. Buradaki gezilerimizi tamamladıktan sonra akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.

2. GÜN : ŞİRİNCE – ESKİ RUM EVLERİ – ŞİRİNCE ŞARAPLARI – PAMUKKALE – HİERAPOLİSANTİK KENTİ

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Şarabı ve eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'ye hareket ediyoruz. Şirince gezimizi takiben Pamukkale’ye hareket ediyoruz. Pamukkale'de Hierapolis Antik Kenti ( Nekropol, Domitian Kapısı, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Cin Deliği, Tiyatro)  Travertenler, Karahayıt Köyü, Kızılsu, Pamukkale Köyü gezilerimizin ardından akşam saatlerinde Ankara’ya varıyoruz.

Bir başka  GOLD MEDAL  TURİZM organizasyonunda buluşmak üzere sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.  

- Otellerde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama (3*-  4* Oteller)

- Lüks Araçlar İle Ulaşım 

- Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri

- Araç İçi İkramları 

- 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

- Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

- Öğlen Yemekleri 

- Özel Harcamalar 

HER CUMA KESİN KALKIŞLI 

Turun başlamasına 30 gün ve üzeri süreçte iptal talep edildiğinde ödediğiniz bedelin tamamı tarafınıza iade edilir.

Turun başlamasından 29 gün veya daha yakın bir tarihte sözleşmenin iptal edilmesi halinde gezi ücretinin tamamının kesintiye uğramasın kabul ve taahhüt etmiş olur.  Misafirlerimiz tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.