Çanakkale Assos Truva Turu

Çanakkale Şehitlik Assos Turu

*Her Cuma*

*1 Gece 2 Gün*

Sizi Arayalım

Formu Doldurun Sizi Arayalım.!

     
  • Genel Özellikler
  • Fiyata Dahil Olan Hizmetler
  • Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
  • Tarihler
  • İptal İade Güvence

Araç Kalkış Noktalarımız;

23.00 Aşağı Eğlence Meydan
23.59 Kızılay Gama İş Merkezi Önü
00.10 Milli Kütüphane
00.20 Armada Önü 
00.40 Batıkent Carrefour 
01.00 Eryaman Göksu Beğendik
 

1 GÜN : GELİBOLU TARİHİ MİLLİ PARKI – KİLİTBAHİR KALESİ – MECİDİYE TABYASI –SEYİT ONBAŞI ANITI – ŞEHİTLER ABİDESİ – SEDDÜLBAHİR – MORTO KOYU – KANLI SIRT - 57. ALAY ŞEHİTLİĞİ – CONK BAYIRI – ANZAK KOYU – NUSRET MAYIN GEMİSİ – AYNALI ÇARŞI

Gerekli molalarımız sonrasında sabah saatlerinde Çanakkale’ye varıyoruz. Çanakkale sahilde yapacağımız kahvaltımızın ardından ilk olarak feribot ile Gelibolu Tarihi Milli Parkına geçiyoruz. Sonrasında Kilitbahir Kalesi, Namazgah Tabyası, Mecidiye Tabyası, Seyit Onbaşı Anıtı, Ezineli Yahya Çavuş Anıtı, Şehitler Abidesi, Seddülbahir, Morto Koyu gezilerimizi takiben Alçıtepe Köyünde öğle yemeği molası veriyoruz. Yemek sonrasında Kanlı Sırt, 57.Alay Şehitliği, Conk Bayırı, Anzak Koyu, Kabatepe ve Eceabatın gezilmesi ardından feribot ile Çanakkale merkeze geçiyoruz. Çimenlik Kalesi, Nusret Mayın Gemisi ve Aynalı Çarşı gezilerimizden sonrasında akşam yemeği ve konaklama için otelimize geçiyoruz. 
 

2.GÜN : TRUVA ANTİK KENTİ – BEHRAMKALE – ASSOS ANTİK KENTİ – AKRAPOL – ASSOS LİMANI

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Truva ( Troya ) Antik Kentine varıyoruz. 5000 yıllık zengin bir geçmişe sahip olan antik kente girdiğimizde Tahta Atı görerek gezimize başlıyoruz. 9 Kez yakılıp yıkılan ve aynı yerde tekrar kurulan antik şehirde; eğimli ve iç içe geçmiş surları, surların ara kapılarını, rampalı kapılarını, sunak, hamam, kanalizasyon ve odeonunu görme imkânı buluyoruz. Truva Antik Kenti gezimizin ardından Behramkale olarak bildiğimiz Assos’a doğru hareket ediyoruz.  Assosta öğle yemeğimizi aldıktan sonra kısa bir tırmanışın ardından M.Ö 5. yy. tarihlenen Athena Tapınağının bulunduğu Akropol adını verdiğimiz tepeye çıkıyoruz. Tapınağı gördükten sonra Ege Denizi’nin muhteşem manzarasıyla büyüleneceksiniz ve Yunanistan’ın 3. büyük adası olan Midilli Adasını görebilirsiniz. Akrapol gezisinden sonra Assos limanını görüyoruz ve sonrasında Ankara’ya doğru hareket ediyoruz. Bursa’ vereceğimiz akşam yemeği molamızın ardından akşam saatlerinde Ankara’ya varıyoruz.

 

– Lüks Araç İle Ulaşım

– Araç İçi İkramlar

– İlk Gün Çanakkale Merkezde Kahvaltı

– 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

– Feribot Geçiş Ücretleri

– Seyahat Sigorta Paketi

– Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri

– Tüm Şahsi Harcamalar

– Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

HER CUMA KESİN KALKIŞLI 

15 KASIM CUMA

22 KASIM CUMA

29 KASIM CUMA

6 ARALIK CUMA

13 ARALIK CUMA

20 ARALIK CUMA

27 ARALIK CUMA

3 OCAK CUMA

10 OCAK CUMA

17 OCAK CUMA

24 OCAK CUMA

31 OCAK CUMA

Turun başlamasına 30 gün ve üzeri süreçte iptal talep edildiğinde ödediğiniz bedelin tamamı tarafınıza iade edilir.

Turun başlamasından 29 gün veya daha yakın bir tarihte sözleşmenin iptal edilmesi halinde gezi ücretinin tamamının kesintiye uğramasın kabul ve taahhüt etmiş olur.  Misafirlerimiz tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.